...
a napisze blog
O blogu

O blogu

 

Skąd taka nazwa bloga?

Od zawsze lubiłam pisać, mam w szufladzie kilka opowiadań, parę wierszy, no i pamiętnik moich bliźniaczek z pierwszych trzech lat życia… No właśnie, w szufladzie…

A może pisać bloga? Ale o czym? Na czym się znam? Życie to taki obszerny temat, wzrusza, denerwuje, wywołuje śmiech i doprowadza do łez. A o tym wszystkim, możesz poczytać Przy Kawie.

Jestem osobą rozważną, napiszę Ci jakich wyborów dokonuję na co dzień i na co zwracam uwagę. Mam nadzieję, że moje Rozważ(Ania), pomogą również Tobie, podczas codziennych dylematów.

Lubię organizować sobie życie, tak by było bardziej wygodnie, a przy tym ładnie. Ale nie wszystko, co “tworzę”, dotyczy organizacji domu. Pokażę Ci parę moich perełek, które Sama Zrobiłam.

Zapoznam Cię bliżej z moją ulubioną dietą (Odchudzanie Na Zawołanie), do której ciągle wracam (dlaczego? przeczytaj). Dla mnie Dieta ONZ, jest zawsze skuteczna.

No i moja pięta achillesowa, nieszczęsne zioła w doniczkach, które za żadne skarby nie chcą rosnąć. Przez nie ciągle przeżywam Ziołowe Rozczarowanie. Pożalę Ci się, może mi pomożesz wyhodować te kilka ziół, a może zrobisz ze mnie ogrodnika.

A jak nikt nie będzie chciał tego czytać? Nie, nie będę pisać to nie dla mnie. Ale moja chęć pisania jest tak wielka, że i tak spróbuję. Przynajmniej wyrzucę z głowy te wszystkie myśli i słowa, które już się tam nie mieszczą. Sama nie wiem… Rozważam.

I tak minęło kilka lat, pisać, nie pisać, pisać, nie pisać… aż w końcu… A Napiszę…

a napisze długopis

Miło mi, gościć Cię na moim blogu. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz… A może teraz, zechcesz zostać dłużej? Wierzę, że znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Już nie przeszkadzam, rozgość się wygodnie…

Ana


Może zechcesz komuś polecić...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.