a napisze blog
O blogu

O blogu

 

Skąd taka nazwa bloga?

Od zawsze lubiłam pisać, mam w szufladzie kilka opowiadań, parę wierszy, no i pamiętnik moich bliźniaczek z pierwszych trzech lat życia… No właśnie, w szufladzie…

A może pisać bloga? Ale o czym? Na czym się znam? Życie to taki obszerny temat, wzrusza, denerwuje, wywołuje śmiech i doprowadza do łez. A o tym wszystkim, możesz poczytać Przy Kawie.

Jestem osobą rozważną, napiszę Ci jakich wyborów dokonuję na co dzień i na co zwracam uwagę. Mam nadzieję, że moje Rozważ(Ania), pomogą również Tobie, podczas codziennych dylematów.

Lubię organizować sobie życie, tak by było bardziej wygodnie, a przy tym ładnie. Ale nie wszystko, co „tworzę”, dotyczy organizacji domu. Pokażę Ci parę moich perełek, które Sama Zrobiłam.

Zapoznam Cię bliżej z moją ulubioną dietą (Odchudzanie Na Zawołanie), do której ciągle wracam (dlaczego? przeczytaj). Dla mnie Dieta ONZ, jest zawsze skuteczna.

No i moja pięta achillesowa, nieszczęsne zioła w doniczkach, które za żadne skarby nie chcą rosnąć. Przez nie ciągle przeżywam Ziołowe Rozczarowanie. Pożalę Ci się, może mi pomożesz wyhodować te kilka ziół, a może zrobisz ze mnie ogrodnika.

A jak nikt nie będzie chciał tego czytać? Nie, nie będę pisać to nie dla mnie. Ale moja chęć pisania jest tak wielka, że i tak spróbuję. Przynajmniej wyrzucę z głowy te wszystkie myśli i słowa, które już się tam nie mieszczą. Sama nie wiem… Rozważam.

I tak minęło kilka lat, pisać, nie pisać, pisać, nie pisać… aż w końcu… A Napiszę…

a napisze długopis

Miło mi, gościć Cię na moim blogu. Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz… A może teraz, zechcesz zostać dłużej? Wierzę, że znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Już nie przeszkadzam, rozgość się wygodnie…

Ana


Może zechcesz komuś polecić...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *