a napisze blog
O blogu

O blogu

 

Od zawsze lubiłam pisać, mam w szufladzie kilka opowiadań, parę wierszy, no i pamiętnik moich bliźniaczek z pierwszych trzech lat życia….No właśnie, w szufladzie…

A może pisać bloga? Ale o czym? Na czym się znam? Życie to taki obszerny temat. Jestem osobą rozważną, napiszę Ci jakich wyborów dokonuję na co dzień i na co zwracam uwagę. Lubię organizować sobie życie, tak by było bardziej wygodnie, a przy tym ładnie. Pokażę Ci parę takich moich perełek. Zapoznam Cię bliżej z dietą ONZ (Odchudzanie Na Zawołanie), do której ciągle wracam (dlaczego? przeczytaj) i która zawsze jest skuteczna. No i moja pięta achillesowa, nieszczęsne zioła w doniczkach, które za żadne skarby nie chcą rosnąć. Pożalę Ci się, może mi pomożesz wyhodować te kilka ziół, a może zrobisz ze mnie ogrodnika.

A jak nikt nie będzie chciał tego czytać? Nie, nie będę pisać to nie dla mnie. Ale moja chęć pisania jest tak wielka, że i tak spróbuję. Przynajmniej wyrzucę z głowy te wszystkie myśli i słowa, które już się tam nie mieszczą. Sama nie wiem… Rozważam.

I tak minęło kilka lat, pisać, nie pisać, pisać, nie pisać…aż w końcu… A Napiszę…

a napisze długopis


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *